„Zdrajca Metalu” Nocnego Kochanka na Dzień Metalowca od KręciołaTV

Osobliwy prezent na Dzień Metalowca przygotowała KręciołaTV. Ekipa video, która co roku pracuje na Przystanku Woodstock, nagrała cały koncert Nocnego Kochanka. Do sieci trafiła właśnie wersja live „Zdrajcy Metalu”.

„Doszły nas słuchy, że dziś Dzień Metalowca! Dlatego mamy dla Was piosenkę… Nocny Kochanek oczywiście – odpalajcie, słuchajcie i koniecznie podzielcie się nim ze znajomymi” – pisze na swoim kanale KręciołaTV.

Na święto metalheadów Kręcioła wybrała wymowny fragment koncertu, który dosłownie wstrząsnął dużą sceną Woodstocku. To utwór „Zdrajca metalu”, który w woodstockowej wersji możecie sprawdzić poniżej.

Nie oceniamy, czy i na ile brzmienie oraz poczucie humoru Nocnego Kochanka zakrawają o prawdziwą zdradę metalu. Poprzestaniemy na odnotowaniu faktu, że koncert grupy z ubiegłorocznego Woodstocku ukazał się na DVD. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży 16 listopada.

– To wielka sztuka tak mocno rozpocząć woodstockową sobotę – o pamiętnym koncercie Nocnego Kochanka mówił Jerzy Owsiak. – Dla wielu to kolejny dzień, dla niektórych 3 dzień festiwalu, a dla bardzo wielu to tydzień ich bytu na woodstockowej ziemi. Siły nie ma, zmęczenie wisi w powietrzu.

– Oni z pierwszymi słowami pieśni na ustach zapełnili pole przed sceną, a potem uszczelnili je ludzkością aż po horyzont. Niech zarejestrowana muzyka i obraz tego wydarzenia porwą was do zabawy – zakończył szef Fundacji WOŚP.

Przypomnijmy: ostatni album Nocnego Kochanka „Zdrajcy Metalu” ukazał się 13 stycznia ub.r. Krążek dotarł do 2. miejsca Oficjalnej Listy Sprzedaży.

fot. Damian Mekal/WOŚP

Komentarze

Dodaj komentarz