Zapnijcie pasy i zróbcie głośniej. Ruszamy z RockMetalNews.pl!

To ma być miejsce, gdzie zawsze będzie głośno i stylowo. RockMetalNews.pl to nowy projekt, stworzony z myślą o was – o społeczności rock/metal. Najświeższe informacje ze świata muzyki, opinie, telewizja, wsparcie dla niezależnych kapel i alternatywny lookbook. Jesteście gotowi? Zapnijcie pasy. Ruszamy!

Może rock’n’roll umarł, ale na pewno nie tu i na pewno nie dla nas. Przemierzyliśmy autostradę do piekła i wspinaliśmy się po schodach do nieba. Przesłuchaliśmy setki płyt i zaliczyliśmy niejeden koncert. Jesteśmy mocno wkręceni w muzykę i kulturę rock/metal. Teraz idziemy o krok dalej.

Punktualni jak Hejnał Mariacki i niestrudzeni jak The Rolling Stones, będziemy na bieżąco informować was o tym, co dzieje się w świecie rocka i metalu. Dopiero zaczynamy, ale bądźcie pewni – wkrótce RockMetalNews.pl zapełni się recenzjami, wywiadami i innymi materiałami przygotowanymi specjalnie dla was, choć już teraz trochę tego jest. Na początek polecamy obszerny wywiad z Pawłem „Drakiem” Grzegorczykiem, frontmanem zespołu Hunter.

Będzie też telewizja, a w zasadzie już jest – w dziale #RockMetal TV możecie obejrzeć pierwszy odcinek koncertu Blackberry Brothers prosto z Vintage Records Studio, skąd nadajemy alternatywny, rockowo-metalowy przekaz. Więcej o sesji z udziałem Blackberry Brothers przeczytacie w artykule: „Blackberry Brothers w RockMetalTV. Zobacz pierwszy odcinek!”.

Są wreszcie i stylizacje, które mamy nadzieję będziecie współtworzyć wspólnie z nami. Jeżeli ubieracie się alternatywnie i korzystacie z Instagrama, umieszczajcie w opisie swojego zdjęcia hasztag #rockmetalshop. W kwestii stylizacji jesteśmy otwarci na współpracę.

Jesteśmy również otwarci na współpracę z muzykami. Masz zespół? Poruszacie się w klimatach szeroko pojętego rocka lub metalu? Dajcie się nam poznać. Jak to zrobić, przeczytacie w zakładce kontakt („Kontakt dla muzyków i zespołów”).

Rozgośćcie się na RockMetalNews.pl i bądźcie z nami. Naszą stronę możecie przeglądać na komputerach, tabletach i komórkach. Ewentualne pytania i sugestie ślijcie na adres: [email protected] Będziemy starali się na bieżąco odpowiadać. Stay tuned!

Redakcja RockMetalNews.pl

Komentarze

7 komentarzy do wpisu „Zapnijcie pasy i zróbcie głośniej. Ruszamy z RockMetalNews.pl!”

Dodaj komentarz