You Me At Six przyjadą do Polski z nowym albumem

Formacja You Me At Six, która dopiero co wystąpiła na Pol’and’Rock Festival, ponownie zawita do Polski. Angielscy reprezentanci alternatywnego rocka wystąpią 25 stycznia w warszawskiej Proximie.

You Me At Six to angielski zespół rockowy założony w 2004 r. Kapela ma na koncie 5 albumów, a rozgłos przyniósł im wydany w 2008 r. debiutancki krążek pt. „Take Off Your Colours”. Grupa występowała u boku takich gwiazd, jak Thirty Seconds To Mars czy Fall Out Boy, zaliczając występy na scenach największych europejskich festiwali. Wśród swoich muzycznych inspiracji wymieniają twórczość m.in. Blink-182, Incubus i Thrice.

W tym roku grupa po ponad półtorarocznej przerwie powraca ze swoim szóstym wydawnictwem pt. „VI”, którego premiera zaplanowana jest na 6 października. Tuż po premierze You Me At Six nie przyjadą do Polski, ale na ich koncert w naszym kraju nie trzeba będzie długo czekać. Anglicy 25 stycznia zagrają w klubie Proxima w Warszawie.

Wydarzenie organizuje agencja Go Ahead. Bilety można kupić za pośrednictwem: www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketclub.pl, www.ticketmaster.pl oraz sklepów sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Po koszulki, przypinki i gadżety związane z You Me At Six zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz