Wypadek The Dillinger Escape Plan na DK1! Koncert odwołany

Nie będzie koncertu The Dillinger Escape Plan w Krakowie. Grupa miała wypadek na drodze krajowej nr 1. Autobus, którym podróżowała, zderzył się z samochodem ciężarowym. Rannych zostało 13 osób.

Jak podaje TVN24, zdarzenie miało miejsce ok. godz. 8.00 na odcinku DK1 pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Częstochową, na wysokości miejscowości Radomsko.

W wypadku brała udział ciężarówka oraz autokar, którym jechała ekipa The Dillinger Escape Plan. Grupa miała wystąpić w Krakowie. Jak poinformowała agencja Live Nation, koncert został odwołany.

„Z przykrością informujemy, że w związku z zaistnieniem niespodziewanej sytuacji dzisiejszy koncert The Dillinger Escape Plan w Krakowie nie odbędzie się” – czytamy w komunikacie agencji Live Nation.

Przypomnijmy: dzień wcześniej, w sobotę, 11 lutego, zespół zagrał w warszawskiej Stodole.

W wyniku wypadku ucierpiało 13 osób. Największe obrażenia odniósł kierowca samochodu ciężarowego. Członkowie The Dillinger Escape Plan są w dobrym stanie. W dobrym stanie jest również kobieta w ciąży, która podróżowała z artystami.

Póki co nie wiadomo, czy koncert Amerykanów odbędzie się w innym terminie. Agencja Live Nation nie podała jeszcze szczegółowych instrukcji dla posiadaczy biletów.

Komentarze

Dodaj komentarz