Woodstock 2017: Organizatorzy ogłosili kolejne zespoły

Nowych wykonawców w line-upie przyszłorocznego Przystanku Woodstock ogłosili organizatorzy wydarzenia. Do Amon Amarth, The Exploited i zespołu Kyle’a Gassa z Tenacious D, których woodstockowe koncerty zostały już potwierdzone, dołączają Trivium i Orange Goblin.

Obawy o to, że utarczki pomiędzy obecną władzą a organizatorami Przystanku Woodstock spowodują, że w 2017 r. festiwal nie dojdzie do skutku okazały się nieuzasadnione. Wiadomo już, że impreza się odbędzie, a w jej obsadzie nie zabraknie uznanych na świecie zespołów.

Do line-upu Przystanku Woodstock dołączyły właśnie dwa mocne składy: Trivium i Orange Goblin.

Więcej o Trivium: [link]
Więcej o Orange Goblin: [link]

Pierwszy z wymienionych składów, wywodząca się z Orlando na Florydzie grupa Trivium, na Przystanku Woodstock skupi się na numerach z wydanego 2 października 2015 r. albumu „Silence in the Snow”, Orange Goblin natomiast – po prostu na generowaniu energetycznego, rockowo-metalowego hałasu.

Na tych koncertach, jak i na samym Przystanku Woodstock, nie może was zabraknąć!

Przypominamy: festiwal odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Dotychczas potwierdzeni artyści, którzy wezmą udział w wydarzeniu, to Amon Amarth, The Exploited i Kyle Gass Band.

Więcej na stronie festiwalu [link]

Komentarze

Dodaj komentarz