Woodstock 2017: Nowi artyści w line-upie festiwalu

Nowi wykonawcy w line-upie Przystanku Woodstock. Jak poinformowali organizatorzy wydarzenia, do już ogłoszonych gwiazd imprezy, w tym m.in. zespołów Amon Amarth, The Exploited i Trivium, dołączają The Qemists i Nothing But Thieves.

Obawy o to, że utarczki pomiędzy obecną władzą a organizatorami Przystanku Woodstock spowodują, że w 2017 r. festiwal nie dojdzie do skutku, okazały się nieuzasadnione. Wiadomo już, że impreza się odbędzie, a w jej obsadzie nie zabraknie uznanych na świecie zespołów.

Do line-upu Przystanku Woodstock dołączyły kolejne dwa mocne składy: The Qemists i Nothing But Thieves.

Więcej o The Qemists: [link]
Więcej o Nothing But Thieves: [link]

Pierwszy z wymienionych składów to brytyjska, drum’n’bassowa rewelacja, która w 2012 r. dała pamiętny, nocny koncert na dużej scenie Przystanku Woodstock. Nothing But Thieves występu na Woodstocku wprawdzie jeszcze nie doświadczyli, ale to pewna ekipa, grająca nowoczesny, gitarowy rock z alternatywnym zacięciem. Będzie się działo!

Na tych koncertach, jak i na samym Przystanku Woodstock, nie może was zabraknąć!

Przypominamy: festiwal odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Dotychczas potwierdzeni artyści, którzy wezmą udział w wydarzeniu, to Amon Amarth, The Exploited i Trivium.

Więcej na stronie festiwalu [link]

Komentarze

Dodaj komentarz