Within Temptation z nowym singlem. „The Purge”

Kolejny niezależny singiel od Within Temptation. Holenderska formacja udostępniła utwór „The Purge”. Tematyka singla obraca się wokół autorefleksji i różnych sposobów poszukiwania odkupienia.

– Nikt nie przechodzi przez życie bez blizn albo bez zadawania ran innym, zawsze też będą pojawiały się chwile w twoim życiu, kiedy będziesz kwestionować swoje wybory. Zaczynasz zdawać sobie sprawę, że popełniłeś błędy, wyrządzając krzywdę nie tylko innym, ale i sobie – komentuje Sharon den Adel.

– Wyznanie i przyznanie się do tych błędów oraz zaakceptowanie ich to może być bardzo bolesny proces, ale jest konieczny, gdy brzemię staje się zbyt ciężkie – dodaje wokalistka.

„The Purge” to kolejna nowa propozycja zespołu po przebojowym „Entertain You”, piosence, która zapoczątkowała serię cyfrowych premier singli i popularność tego utworu przekroczyła wszelkie oczekiwania. Singiel „Entertain You” znalazł się na pierwszej pozycji listy Billboard Mainstream Rock Indicator Chart w kategorii Most Added Songs (utwór umieszczony był na playlistach ponad 40 stacji radiowych, w tym m.in. SiriusXM/Octane, Kerrang! Radio czy Rock Antenne).

Singiel „The Purge” udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: we wrześniu grupa miała wyruszyć w imponującą trasę koncertową razem z zespołem Evanescence. Tournée ostatecznie zostało przełożone na przyszły rok. W Polsce Withn Temptation i Evanescence zagrają 12 września 2021 r. w Gliwicach.

Koszulki i gadżety Within Temptation znajdziecie na RockMetalShop.pl.

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV