„Welcome to the Jungle” Guns N’ Roses najlepszym utworem na trening

„Welcome to the Jungle” Guns N’ Roses najlepszym utworem do uprawiania sportu? Tak wynika z konkursu zorganizowanego przez sieć siłowni Gold’s Gym. Stary evergreen Gunsów zakończył konkurs na najwyższym stopniu podium.

Z najnowszej biografii Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla można się dowiedzieć, że w pewnym momencie kariery Slash i Duff McKagan lubili chodzić razem na siłownię, racząc się wódką pomiędzy kolejnymi seriami ćwiczeń. Choć w czasach świetności trudno było posądzić ich o prowadzenie zdrowego stylu życia, numer napisany przez Gunsów w momencie największej alkoholowo-narkotykowej anarchii został wybrany najlepszym utworem na trening.

Miano „Best Workout Song of 2018” pochodzący z płyty „Appetite for Destruction” utwór „Welcome to the Jungle” zdobył w ramach konkursu March Music Madness organizowanego przez sieć siłowni Gold’s Gym. Nominowane utwory drogą głosowania wybrali ludzie znani z showbiznesu, w tym Flo Rida i Steve Aoki, a także zawodnicy, trenerzy oraz społeczność Gold’s Gym. Zdaniem głosujących to właśnie drugi singiel z debiutanckiego albumu Guns N’ Roses zasłużył na miano „Best Workout Song of 2018”.

Utwór „Welcome to the Jungle” wygrał m.in. z przebojami Bruno Marsa i Eminema. Jak najbardziej szanujemy taki wybór.

Nie mamy wątpliwości, że „Welcome to the Jungle” będzie mocnym punktem koncertu, który 9 lipca Gunsi zagrają na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Stadionowa trasa Guns N’ Roses w 2018 r. rozpocznie się 3 czerwca w Berlinie, łącznie obejmując 17 przystanków w Europie, m.in. na Download Festival w Anglii i francuskim Download Festival Paris.

Stadionowe tournée Gunsów będzie kolejną odsłoną trasy Not In This Lifetime Tour.

Koszulki, płyty, a także najnowszą biografię Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Raph PH (CC BY 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz