Volbeat ogłasza konkurs dla gitarzystów

Mamy tu zapalonych gitarzystów i fanów Volbeat w jednym? Duńscy metalowcy ogłaszają konkurs na najlepszą interpretację ich riffów. Do wygrania bilety VIP na koncerty nadchodzącej trasy grupy!

Zasady konkursu ogłoszonego przez Volbeat z okazji promocji płyty „Rewind, Replay, Rebound” i towarzyszącej jej trasy są proste. Wystarczy wybrać ulubiony riff z nowego singla „Last Day Under The Sun” i nagrać go wraz z obrazem, a następnie wrzucić video na Facebooka, Instagram lub Twittera. Post konkursowy musi zostać oznaczony hasztagiem „#volbeatcompetition”. Laureatów zespół osobiście poinformuje o wygranej w konkursie. Akcja potrwa do 24 lipca. Szczegóły na stronie: www.volbeat.dk/competition

Przypomnijmy: z materiałem z „Rewind, Replay, Rebound” Volbeat odwiedzi Polskę 29 października. Wydarzenie odbędzie się na warszawskim Torwarze, a wraz z zespołem Michaela Poulsena zagrają Danko Jones i Baroness.

Czego możemy spodziewać się po premierowych utworach Volbeat? Psychobilly i punk rock to dobre tropy.

– Cały cel, dla którego wchodzimy do studia, jest taki, że wciąż masz coś do udowodnienia. Dla fanów, ale przede wszystkim dla siebie – komentuje Michael Poulsen, frontman Volbeat.

– Nie bylibyśmy w stanie wykonać tego albumu, gdyby nie praca, którą wykonaliśmy w przeszłości. Bez względu na to, ile lat ma zespół lub ile albumów nagramy, zawsze będzie to nasze brzmienie – dodaje muzyk.

Volbeat powstał w Kopenhadze w 2001 r. W skład grupy oprócz wokalisty i gitarzysty Michaela Poulsena wchodzą: gitarzysta Rob Caggiano, basista Kasper Boye Larsen oraz perkusista Jon Larsen.

Po raz ostatni Volbeat wystąpił w Polsce 10 lipca 2018 r. na klubowym koncercie w warszawskiej Stodole. Dzień wcześniej zespół supportował Guns N’ Roses na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Merch Volbeat, w tym koszulki, bluzy i gadżety związane z zespołem, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz