Vader, Kreator i Dagoba na wspólnej trasie w 2018

Szczegóły nadchodzącej trasy koncertowej ujawniają niemieccy giganci thrashu z formacji Kreator. Na początku 2018 r. grupa znów zaatakuje Europę, grając serię 17 koncertów. W planach nie ma koncertu w Polsce, ale tournée i tak będzie miało polski akcent – Niemców wesprze Vader!

Ponad 30 lat na scenie i niezliczone koncerty to jedno, ale Kreator ewidentnie nie ma dość. Zespół przygotowuje się do kolejnej trasy, która 11 stycznia 2018 r. rozpocznie się we francuskim Lille. Trasa nie potrwa długo, będzie natomiast wyjątkowo intensywna – bo choć potrwa zaledwie 18 dni, w tym czasie Kreator zagra aż 17 koncertów.

Niemcy bynajmniej nie będą grać sami.

„W związku z problemami Decapitated zespół odwołał wszystkie zaplanowane koncerty i nie wesprze nas na nadchodzących koncertach” – na swoim fangape’u pisze Kreator, zdradzając, że krośnieńscy deathmetalowcy pierwotnie mieli uczestniczyć w trasie.

Kreator znalazł jednak zastępstwo.

„Z przyjemnością ogłaszamy, że w trasę wyruszą z nami nasi przyjaciele z Vader, którzy będą grać materiał z albumu „The Ultimate Incantation”, świętując jego 25-lecie” – podaje zespół.

Obsadę trasy uzupełni formacja Dagoba.

Przypomnijmy: ostatnim albumem w dorobku Kreatora jest tegoroczny „Gods of Violence”.

Merch grupy znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz