Toto po raz kolejny w Polsce. Koncert w 2019

Dobra wiadomość dla fanów grupy Toto. Autorzy superprzeboju „Africa” w 2019 r. ponownie odwiedzą nasz kraj, tym razem odwiedzając Operę Leśną w Sopocie. Bilety trafią do sprzedaży 15 października.

„Africa”, „Rosanna”, „Hold the line” i wiele innych niezapomnianych przebojów usłyszymy 25 czerwca w sopockiej Operze Leśnej. Toto wraca do Polski, żeby jeszcze raz świętować z polskimi fanami swoje 40-lecie.

Toto wyruszyło w trasę „40 Trips Around the sun” na początku 2018 roku, żeby celebrować swoje 40-lecie. Zainteresowanie publiczności poszczególnymi przystankami zmusiło artystów do jej przedłużenia o kolejny obrót słońca i następne koncerty. Toto tym razem odwiedzi Polskę na progu wakacji prezentując swoje umiejętności i przeboje 25 czerwca w Operze Leśnej.

Bilety na koncert trafią do sprzedaży już 15 października. Wcześniej jednak, bo już 11 października, na stronie See Tickets będzie można zakupić bilety VIP. Szczegóły udostępniamy poniżej.

Toto istnieje od 1977 r. Największe sukcesy grupa odnosiła w latach osiemdziesiątych. Jej ostatnim albumem jest „Toto XIV” z 2015 r.

Komentarze

Dodaj komentarz