Three Days Grace z kolejnym singlem i klipem

Kolejnym singlem promującym wydany wiosną album „Outsider” dzieli się Three Days Grace. Tym razem pochodzący z Kanady zespół zaprezentował tekstowy klip do utworu „Infra-Red”.

W pierwszym singlu, którym Three Days Grace promowali album „Outsider”, wokalista Matt Walst deklarował: „Jestem outsiderem”. Temat nonkonformizmu powraca również w najnowszym singlu grupy – świeżo opublikowanym „Infra-Red”.

– Świat czasem wydaje się szalony. Staramy się od tego uciekać. Robimy swoje i czujemy się z tym dobrze. Zawsze patrzymy do przodu, nie wstecz. Nic się w tej kwestii nie zmienia – materiał z płyty „Outsider” jeszcze przed premierą komentował Brad Walst, basista Three Days Grace.

– To album o tym, by odwrócić się od tego szaleństwa, tak aby nie odrzucać innych i samemu nie zwariować – basiście wtórował perkusista Neil Sanderson.

– To o wybraniu postawy, kiedy nie chcesz być wystawiony na działanie różnego rodzaju presji i ludzi, którzy mają na ciebie zły wpływ. Chcesz zrobić krok wstecz i spojrzeć na cały chaos i absurd inaczej: „Nie chcę wierzyć w ten sam sposób, w te same rzeczy, nie chcę się do wszystkiego dostosowywać. Chcę mieć własne przekonania i uczucia”. Zawsze coś takiego czuliśmy – wyjaśniał muzyk.

Album „Outsider” stanowi drugie wydawnictwo Three Days Grace z Mattem Walstem w roli wokalisty (wcześniej frontmanem 3DG był Adam Gontier – red.). Całość została zarejestrowana w wiejskiej posiadłości Neila Sandersona na terenie prowincji Ontario oraz w mieszczącym się 2 godz. drogi od Toronto domu Brada Walsta.

Album będzie ma dwóch producentów: Gavina Browna i Howarda Bensona. W sumie znajduje się na nim 12 utworów, w tym „Infra-Red”, do którego klip udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: jesienią odbędą się 2 polskie koncerty Three Days Grace: 23 października we Wrocławiu i dzień później w Warszawie. Sprzedaż biletów prowadzi agencja Knock Out Productions.

Licencjonowany merch Three Days Grace, w tym bestsellerowe wzory koszulek, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz