„The Sky Is A Neighbourhood” – nowy teledysk Foo Fighters!

Foo Fighters potrafią zaskoczyć. Po premierze koncertowej, która miała miejsce jeszcze przed wakacjami, grupa pokazuje klip do „The Sky Is A Neighbourhood” – jednego z nowych utworów, które trafią na nadchodzący krążek zespołu. Premiera „Concrete and Gold” 15 września.

– Jadąc tu, pomyślałem: zagraj nowy kawałek, człowieku – rzucił ze sceny Dave Grohl tuż przed wykonaniem „The Sky Is A Neighbourhood” na koncercie w San Francisco, gdzie po raz pierwszy zagrał utwór. Było to pierwsze publiczne wykonanie materiału z „Cencrete and Gold”. Koncert miał miejsce 15 maja.

Na zaprezentowanie oficjalnej wersji „The Sky Is A Neighbourhood” Foo Fighters czekali ponad 3 miesiące. Oto jest – kolejny po „Run” singiel promujący nowy album zespołu!

Teledysk do „The Sky Is A Neighbourhood” udostępniamy poniżej.

Co na niespełna miesiąc przed premierą płyty ma do powiedzenia lider Foo Fighters?

– Nagraliśmy najlepiej brzmiącą rzecz, jaką kiedykolwiek stworzyliśmy – nie ma wątpliwości Dave Grohl. – Sądzę, że zaskoczymy wiele osób. Każdy zespół mówi przed premierą, że nagrał najlepszy album ever. Ale poczekajcie, aż to usłyszycie!

Krążek trafi do sprzedaży 15 sierpnia.

W sumie na „Concrete and Gold” znajdzie się 11 utworów. W charakterze gości pojawią się w nich m.in. Paul McCartney i Shawn Stockman. Nagrania wyprodukował Greg Kurstin.

Merch Foo Fighters, w tym bestsellerowe koszulki, a także płyty CD i unikalna zapalniczka ZIPPO znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz