The Rolling Stones w Polsce w 2018? Są przecieki o koncercie

Nie jest to wprawdzie potwierdzona informacja, ale wszystko wskazuje na to, że w 2018 w Polsce wystąpią The Rolling Stones. O polskim koncercie legendarnych Stonesów informuje „Rzeczpospolita”.

Zmarszczki, które pajęczą siecią oblepiły ich twarze, to efekt prawdopodobnie najbardziej rock’n’rollowej biografii w historii. Oni jednak nie mają dość i bynajmniej nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Pomimo zaawansowanego wieku The Rolling Stones wciąż pozostają aktywni – i jak się okazuje, mogą zagrać kolejny koncert w Polsce!

Powołując się na angielskie media, o przyszłorocznej trasie Stonesów informuje „Rzeczpospolita”. Co więcej, dziennik donosi o polskim koncercie legendy, który miałby się odbyć w czerwcu. Informacja ta ma pochodzić od dobrze poinformowanego źródła. Póki co nie ma jednak żadnych szczegółów odnośnie miejsca wydarzenia. Gdyby jednak doszło ono do skutku, byłby to już piąty koncert grupy w Polsce.

Przypomnijmy: po raz ostatni The Rolling Stones zagrali w Polsce na warszawskim Torze Wyścigów Konnych w 2007 r. Do historii przeszły ich dwa pierwsze koncerty w naszym kraju, które miały miejsce w Sali Kongresowej w 1967 r. Przypominaliśmy o nich w artykule „50 lat temu The Rolling Stones zagrali pierwszy koncert w Polsce”.

Merch The Rolling Stones, w tym nowe koszulki i bluzy angielskiej marki Bravado, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz