The John Doe’s Burial wypuści do sieci nowy album!

30 marca w Łodzi i dzień później w Piotrkowie Trybunalskim w ramach festiwalu Vulgar Night na jednej scenie obok Hate i Shodan zagra The John Doe’s Burial. Formacja będąca o wiele mroczniejszym i cięższym wcieleniem uznanego John Doe tuż przed koncertem planuje w całości udostępnić do odsłuchu swój najnowszy album „No Gods No Masters”.

– Organizowany przez nas już po raz czwarty Vulgar Night to dobra okazja, by przypomnieć o naszym albumie nie tylko tym, którzy przybędą pod sceny w Łodzi i Piotrkowie – mówi Kapłon, perkusista The John Doe’s Burial. – Śledźcie nasze ofcijalne strony i profile społecznościowe, bo tuż przed koncertami odpalimy w całości do odłuchu nasz najnowszy album „No Gods No Masters” – dodaje.

„No Gods No Masters” to efekt współpracy The John Doe’s Burial z cenionym realizatorem Arkadiuszem „Malta” Malczewskim, producentem płyt takich grup, jak Behemoth czy Decapitated. Krążek ukazał się pod koniec 2016 r. Promuje go klip do utworu „Dead End”. Video udostępniamy poniżej.

W ramach festiwalu Vulgar Night obok The John Doe’s Burial zagrają Hate oraz Shodan. Impreza będzie miała dwa przystanki: Łódź (30 marca) i Piotrków Trybunalski (31 marca).

Szczegółów Vulgar Night szukajcie na fanpageu The John Doe’s Burial: www.facebook.com/tjdburial

Komentarze

Dodaj komentarz