Thar Ai mówi „Nie pozwalam”. Nowy materiał wrocławskiej ekipy

Melodie, wieloznaczne teksty i mocne, alternatywno-metalowe uderzenie – wrocławska ekipa Thar Ai publikuje pierwszy utwór z debiutanckiej epki. „Nie pozwalam” – bo tak zatytułowany jest premierowy numer Thar Ai – będzie można sprawdzić na nadchodzących koncertach zespołu. Te grupa zagra w Oleśnicy, Poznaniu, Legnicy i rodzinnym Wrocławiu.

Ten debiut zapowiada się co najmniej ciekawie, choć członkowie Thar Ai bynajmniej nie są „świeżakami”.

– Znamy się od wielu lat. Każdy z nas już grał w jakichś kapelach – mówi nam Ivan, gitara Thar Ai. – Pablo grał m.in. w IMP i Nation, ja grałem przez 15 lat w zespołe C.A.L.M. Wszyscy jesteśmy z innego miasta, ale połączył nas Wrocław. Tu mieszkamy, pracujemy. Razem działamy od 2015 r. Pierwszy koncert zagraliśmy w 2016 r.

– To, co robimy, trudno scharakteryzować. Myślę, że najprościej byłoby to określić alternatywnym metalem – dodaje Ivan. – Ważnym elementem jest wokal. Pablo wyraża naprawdę dużo emocji poprzez teksty, koncerty.

Obecnie grupa skupia się na wydaniu debiutanckiej epki. Wraz z koncertem w Oleśnicy, który odbędzie się w piątek 24 marca, Thar Ai rozpocznie intensywną promocję wydawnictwa. Krążek będzie się składał z 5 numerów. Promuje go utwór „Nie pozwalam”.

– Materiał zostanie udostępniony na wszystkich serwisach streamingowych, wrzucimy go też na Youtube. Po ładnie wydaną płytę zapraszamy na koncerty – kończy Ivan.

Po więcej informacji na temat Thar Ai odsyłamy na stronę: www.facebook.com/tharaiband. Tam również znajdziecie rozpiskę nadchodzących koncertów wrocławian. Utwór „Nie pozwalam” zamieszczamy poniżej.

fot. Jacek Kupczak

Komentarze

1 komentarz do wpisu “Thar Ai mówi „Nie pozwalam”. Nowy materiał wrocławskiej ekipy”

Dodaj komentarz