Ten Typ Mes coveruje T.Love. Raper wziął się za „Dziewczyny”

Kolejny raper wziął się za tekst Muńka. Tym razem w akcji T.Cover, polegającej na interpretowaniu przez polskich artystów utworów T.Love, wziął udział Ten Typ Mes. Jak poradził sobie z „Dziewczynami”? Sami zobaczcie!

Akcja T.Cover ma na celu pokazać, jak ważnym dla polskiej muzyki zespołem jest T.Love. My nie mamy co do tego wątpliwości, ale tu chodzi też o coś więcej. W założeniu akcja ma bowiem przynieść nowe, odświeżone wersje utworów grupy obchodzącej w tym roku swoje 35-lecie.

Pierwszym artystą, który wziął udział w akcji, był Miuosh. O jego wersji utworu „Wychowanie” pisaliśmy w artykule „T.Love w wersji rapowanej. Miuosh wziął się za «Wychowanie»”. Teraz za bary z klasyką T.Love wziął się inny uczestnik rap gry – Piotr Szmidt znany szerzej jako Ten Typ Mes

Mes, wsparty przez swój live band, nawinął (zaśpiewał?) „Dziewczyny” z płyty „Al Capone”.

„Świetny i bardzo oryginalny wykon” – komentuje T.Love.

Ale to nie koniec. W akcji T.Cover w sumie ma wziąć udział 12 wykonawców (po jednym na każdy miesiąc jubileuszowego roku zespołu). Każde jubileuszowe wykonanie będzie miało własny klip. Kogo zobaczymy w najbliższej odsłonie akcji, póki co nie wiadomo. T.Love już wcześniej zapowiedział jednak, że w akcji będą brali udział artyści reprezentujący różne muzyczne kierunki – i bynajmniej nie musi to być rap.

Merch T.Love znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz