Tak imprezuje Megadeth. Jest oficjalne video z garden party u Mustaine’a

Jest oficjalne video wypuszczone przez Megadeth po imprezie, jaką zespół zorganizował dla fanów na działce Dave’a Mustaine’a. Rozmowy, wspólne pieczenie amerykańskich marshmallow i zbiorowe generowanie thrashowego hałasu – tak balanguje się u prawdopodobnie najpopularniejszego rudowłosego metalowca na świecie.

Megadeth Boot Camp, czyli melanż, który Dave Mustaine przygotował dla swoich fanów (oczywiście nie za darmo), zarejestrowało wiele kamer, do tej pory nie było jednak żadnego oficjalnego wrap-upu ze strony Megadeth. Ale właśnie się pojawił – jak fani tegorocznych laureatów nagrody Grammy w kategorii „Najlepszy wykonanie: metal” bawili się w paszczy lwa, sprawdzicie poniżej.

Warto przypomnieć, że najtańszy bilet na Megadeth Boot Camp kosztował bagatela 2 tys. dolarów. W cenie były najróżniejsze atrakcje: warsztaty muzyczne prowadzone przez członków Megadeth, ognisko, a nawet wspólna degustacja win z gospodarzem. Jak się okazało, chętnych na imprezę z członkami Megadeth nie brakowało.

Sądząc po frekwencji, wydarzenie odniosło sukces. Dla Megadeth nie była to bynajmniej pierwsza taka akcja, bo przypomnijmy: na początku 2015 r. zespół zaprosił do studia angielskiego prawnika. Kosztowało go to 5,5 tys. dolarów. Żerowanie na fanach? Nie oceniamy. Komentarze są do waszej dyspozycji.

Merch Megadeth dostępny na RockMetalNews.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz