Tak gra James Hetfield. Trailer filmu z wokalistą Metalliki w sieci

James Hetfield ma za sobą aktorski debiut. Film „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” z udziałem wokalisty Metalliki został zaprezentowany na Sundance Film Festival. Zastanawiacie się, jak wypadła thrashmetalowa legenda? Zobaczcie oficjalną zapowiedź!

„Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” to filmowa opowieść o Tedzie Bundym, bezwzględnym mordercy mającym na koncie dziesiątki ofiar (oficjalnie przyznał się do ponad 30 zabójstw). Wykorzystując tępe narzędzia, Bundy zabijał młode kobiety, przez lata pozostając bezkarny – aż do 1989 r. i śmierci na krześle elektrycznym.

Od razu zaznaczamy: James Hetfield nie zagrał głównej roli. Muzyk wcielił się w rolę pochodzącego z Utah funkcjonariusza drogówki zajmującego się patrolowaniem autostrad, który jako pierwszy policjant aresztował Bundy’ego.

W „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” obok frontmana Metalliki zobaczymy również Zaca Efrona i Johna Malkovicha. Reżyserem filmu jest Joe Berlinger, artysta dobrze znany wiernym fanom Metalliki. To on stworzył „Some Kind of Monster”, dokument o Metallice z 2004 r., obrazujący prace nad „St. Anger” i towarzyszącą jej atmosferę.

Czy i kiedy „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” będzie można zobaczyć w polskich kinach, nie wiemy. Póki co zostawiamy was z oficjalnym trailerem filmu. Zapowiedź udostępniamy poniżej.

Najbliższy koncert Metalliki w Polsce odbędzie się 21 sierpnia 2019 r. w ramach trasy WorldWired Tour. Gośćmi specjalnymi będą Ghost i Bokassa. Wydarzenie organizuje agencja Live Nation.

Bestsellerowe wzory koszulek, bluz oraz inne gadżety związane z Metallicą znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz