T.Love w wersji rapowanej. Miuosh wziął się za „Wychowanie”

Jak teksty Muńka Staszczyka brzmią w wersji rapowanej? Odpowiedź nawinął Miuosh, który jako pierwszy wykonawca wziął udział w akcji T.Cover, polegającej na interpretowaniu przez polskich artystów utworów T.Love. Wszystko w ramach 35-lecia grupy.

Akcja T.Cover ma na celu pokazać, jak ważnym dla polskiej muzyki zespołem jest T.Love. My nie mamy co do tego wątpliwości, ale tu chodzi też o coś więcej. W założeniu akcja ma bowiem przynieść nowe, odświeżone wersje utworów formacji.

Na pierwszy ogień poszło „Wychowanie”, które na warsztat wziął Miuosh. Pochodzący z Katowic raper sprawił, że utwór zabrzmiał inaczej – choć i w jego wersji nie zabrakło kultowego refrenu Muńka. Całość zmiksował i zmasterował Sidney Polak. Efekt możecie zobaczyć poniżej.

Nagraną przez Miuosha wersję „Wychowania” T.Love komentuje krótko: „Jaramy się na maksa”. Ale to dopiero początek. W akcji T.Cover łącznie ma wziąć udział 12 wykonawców (po jednym na każdy miesiąc jubileuszowego roku zespołu). Każda piosenka doczeka się osobnego klipu, te zaś zespół będzie publikował na swoim fanpage’u. Kogo następnego zobaczymy w projekcie T.Cover, dopiero się okaże. Jedno jest pewne – będzie się czym jarać!

Merch T.Love znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Miuosh śpiewa „To wychowanie” feat Muniek Staszczyk

3, 2, 1…T.Cover start!Komentujcie i udostępniajcie!Miuosh mega dzięki za Twoją interpretację „Wychowania”! Jaramy się na maksa!Miuosh śpiewa „To wychowanie” feat Muniek StaszczykSłowa: Miuosh, Muniek StaszczykMuzyka: Miuosh x FDG. Orkiestra, Maciek Sawoch (SOXSO/JÓGA)Mix/mastering: Sidney PolakWokale Muńka nagrał Michał Marecki w Srebrna StudioRealizacja video: Krzysztof Q Kudelski#tlove #rock #polskirock #miuosh #tcover #fdgorkiestra #maciejsawoch #cover #sidneypolak #srebrnastudio #soxso #jóga #michalmarecki #krzysztofqkudelski

Opublikowany przez T.Love/Muniek Sobota, 28 stycznia 2017

Komentarze

Dodaj komentarz