T.Love śpiewa o domówce – i kończy promocję ostatniego albumu

Klipem o domówce w konwencji kolażu promocję swojego ostatniego albumu kończy T.Love. Rosjanie powiedzieliby, że to „Kwartyrnik” – ale dla Muńka i reszty składu to przede wszystkim zaproszenie na startującą lada dzień klubową trasę zespołu.

„Dziś sobota wieczór jest; jak ja się tu znalazłem?” – w utworze „Kwartyrnik” (z ros. „domówka”) zastanawia się Muniek. Kto nigdy nie miał podobnych rozterek, niech pierwszy rzuci butelką – ale najpierw trzeba zobaczyć ten klip.

Jak informuje zespół, „Kwartyrnik” to ostatni singiel z zeszłorocznego albumu „T.Love”, który – jeśli wierzyć zapewnieniom grupy – długo nie doczeka się następcy.

Po klubowej trasie związanej z 35-leciem zespół planuje zrobić sobie dłuższą przerwę. Do końca roku grupa zagra jeszcze 17 koncertów (szczegółów szukajcie na facebookowym profilu T.Love), później natomiast zawiesza działalność – koncertową, jak również wydawniczą.

Korzystając z okazji, przypominamy o akcji T. Cover, która na celu pokazanie, jak ważnym dla polskiej muzyki zespołem jest T.Love. W założeniu akcja ma przynieść nowe, odświeżone wersje utworów grupy. Do tej pory wzięli w niej udział m.in. Organek, Dawid Podsiadło i Katarzyna Nosowska. Ich covery największych przebojów T.Love sprawdzicie w naszym archiwum – polecamy!

Komentarze

Dodaj komentarz