Steven Tyler wraca do zdrowia. Powrót na scenę jeszcze w październiku

Dobra wiadomość dla fanów Stevena Tylera i Aerosmith. Wokalista 21 października wystąpi na okolicznościowej imprezie w Vancouver, a to oznacza, że wraca do formy po trasie, którą musiał przerwać z powodu nagłych problemów zdrowotnych.

Przypomnijmy: z powodu nagłego pogorszenia się stanu zdrowia Stevena Tylera członkowie Aerosmith przedwcześnie zakończyli południowoamerykańskie tournée, odwołując zaplanowane koncerty w Brazylii, Chile, Argentynie i Meksyku. To z kolei rozpoczęło spekulacje, zgodnie z którymi głos Aerosmith miał doznać rozległego zawału lub ataku padaczki. Steven Tyler osobiście zdementował te rewelacje, wystosowując oficjalne oświadczenie.

Tyler zapewnił w swoim oświadczeniu, że jego stan nie jest poważny, tournée zostało zaś odwołane, ponieważ musiał przejść zabieg, który nie był spowodowany ani zawałem, ani atakiem padaczki.

I rzeczywiście – wygląda na to, że nic poważnego nie było na rzeczy. Steven Tyler wkrótce znów pojawi się na scenie. Wokalista wystąpi na 30-leciu fundacji Davida Fostera, które 21 odbędzie się w Vancouver w Kanadzie. Jest to potwierdzona informacja potwierdzona przez organizatora.

Pozostaje cieszyć się, że niepokojące informacje o złym stanie zdrowia Stevena Tylera okazały się mocno przesadzone

Ostatnim albumem w dorobku Aerosmith jest „Music from Another Dimension!” z 2012 r. W Polsce po raz ostatni zespół zagrał 2 czerwca br. w Tauron Arenie Kraków, dając koncert w ramach europejskiej odsłony trasy Aero-Vederci Baby.

Merch Aerosmith znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Hans Westbeek (CC BY 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz