Steven Tyler i Jim Carrey na imprezie u Alice’a Coopera

Alice Cooper znów okazał się przerażająco dobroduszny. Muzyk po raz kolejny zorganizował koncert charytatywny, podczas którego w swoim stylu postawił na show. Obok niego na scenie pojawili się m.in. Steven Tyler z Aerosmith i popularny akror Jim Carrey. Wszystko zarejestrowały kamery.

Noworoczne koncerty charytatywne Alice’a Coopera to już tradycja. Jako cel imprezy zorganizowanej przez upiornego rockmana w ramach powitania 2017 r. podano wsparcie banku żywności Maui.

Gwiazdami wydarzenia mieli być Bob Rock i Al Yankovic – i rzeczywiście byli, ale ich obecność przyćmili inni, nieoczekiwani goście: Steven Tyler i Jim Carrey.

Pierwszy z gości, wokalista Aerosmith, wspólnie z Cooperem wykonał superprzebój swojej grupy „Walk This Way”. Jednak to Jim Carrey okazał się czarnym koniem imprezy. Popularny aktor i stand-upowiec zaskoczył wszystkich, pojawiając się na scenie w makijażu do złudzenia przypominającym ten, jaki stał się znakiem firmowym Alice’a Coopera, by następnie wspólnie z gospodarzem imprezy wykonać dwa jego utwory: „No More Mr. Nice Guy i „School’s Out”.

W sieci aż roi się od amatorskich nagrań z koncertu. Poniżej kilka z nich.

fot. Ralph Arvesen (CC BY-SA 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz