Steven Adler napisze biografię. Luki w pamięci mu nie przeszkodzą

Codzienność rock’n’rollowca może nieść ze sobą skutki uboczne. Wie o tym Steven Adler, który jak sam mówi, nie pamięta sporej części swojego życia. Mimo to pierwszy perkusista Guns N’ Roses postanowił, że napisze autobiografię. Oczywiście nie sam – w kompletowaniu własnej historii Adlerowi pomogą osoby pamiętające jego przeszłość lepiej niż on sam…

– Składam do kupy książkę, którą nazwałem „Steven Adler: S**t My Friends Remember I Did” – dziennikarzom serwisu Loudwire.com zdradził pierwszy perkusista Guns N’ Roses. – Ponieważ aktualnie jestem czysty, często zdarza mi się słyszeć opowieści o tym, co robiłem kiedyś. Kompletnie nic z tego nie pamiętam. Moi przyjaciele znają te historie, postanowiłem więc, że odpalę stronę Stevenadlerstories.com, gdzie każdy, kto spotkał mnie gdziekolwiek na świecie, może się wpisać.

– Wpis nie będzie mógł być krótszy niż 20 słów i nie dłuższy niż 125 – zaznacza Adler i dodaje: – Bądźcie w stosunku do mnie delikatni.

Warto odnotować, że Steven Adler swego czasu należał do najbardziej gorliwych wyznawców dogmatu „sex, drugs & rock’n’roll”. Niestety, dokładnie w takiej kolejności – ze słowem rock’n’roll na ostatnim miejscu, co w 1990 r. doprowadziło go do rozstania z Guns N’ Roses. Perkusista wielokrotnie mówił, że żałuje takiego obrotu spraw. Adler żałuje jednak również innych rzeczy.

– Na świecie jest mnóstwo kobiet, które powinienem przeprosić – zauważa bębniarz. – Piłem i ćpałem. Zrobiłem wiele rzeczy, których normalnie bym nie zrobił.

Cóż, pozostaje śledzić stronę Stevenadlerstories.com – zakładając, że lubicie historie ociekające rebelianckim rock’n’rollem. Wiele z takich historii, oczywiście z udziałem Stevena Adlera, znajdziecie w nowej biografii Guns N’ Roses autorstwa Micka Walla. Książkę znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Częścią Guns N’ Roses Steven Adler był w latach 1985-1990. Jako bębniarz zdążył nagrać z grupą jeden album – legendarny debiut „Appetite for Destruction”. Bezpośrednim powodem rozstania perkusisty z macierzystą formacją było jego uzależnienie od heroiny.

Komentarze

Dodaj komentarz