Soulfly ponownie w Polsce. Koncert jeszcze tego lata!

Soulfly to jeden z tych zespołów, które ostatnio regularnie odwiedzają nasz kraj. Zespół Maxa Cavalery zapowiedział właśnie kolejną wizytę w Polsce. Mistrzowie groove metalu 30 lipca wystąpią we Wrocławiu!

Dopiero co byliśmy świadkami koncertu Soulfly na Mystic Festival, a grupa już zapowiada powrót do Polski – i to niedługo! Jeszcze tego lata Max Cavalera & Co. wrócą do Polski, 30 lipca występując w klubie Stary Klasztor we Wrocławiu.

Koncert będzie dla ekipy Soulfly okazją do zagrania nowego materiału z ubiegłorocznej płyty Ritual, jak i nieco starszych, sprawdzonych na światowych scenach numerów zespołu.

Biletów w cenach 80/100 zł szukajcie w sieci salonów Empik i Media Markt oraz na stronach: Staryklasztor.com.pl/bilety, Biletin.pl, Biletyna.pl, Eventin.pl i Ebilet.pl.

Soulfly to amerykańska kapela groove metalowa założona w 1997 r. w mieście Phoenix przez byłego frontmana zespołu Sepultura Maxa Cavalery. Grupa ma na koncie 11 albumów.

Skład Soulfly tworzą obecnie Max Cavalera (gitara, wokal), Marc Rizzo (gitara), Mike Leon (bas) i Zyon Cavalera (perkusja).

Po merch Soulfly zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

AKTUALIZACJA: Agencja Live Nation podbija stawkę. Soulfly dodatkowo wystąpi 28 lipca w klubie Proximia w Warszawie i dzień później w Poznaniu U Bazyla.

Komentarze

Dodaj komentarz