Slipknot powraca nowym singlem. „All Out Life”

Slipknot wraca do gry. Zespół udostępnił pierwszy singiel z długo wyczekiwanej płyty, która ma trafić do sprzedaży latem przyszłego roku. Polski koncert Slipknot odbędzie się 25 czerwca w Krakowie.

„Wraca stary Slipknot” – pisze jeden z internautów, komentując najnowszy singiel grupy. Ci, którzy tęsknią za wczesnymi wydawnictwami zespołu, będą zadowoleni. W świeżo opublikowanym singlu „All Out Life” Slipknot nie bierze jeńców.

– Każdy mówi o toksycznej społeczności fanów w naszych czasach. Moim zdaniem chodzi o toksyczną ideę, która nie jest niczym dobrym i która mnie też dotyka. Kocham nową muzykę, ale jednocześnie nie odwracaj się plecami do tego, co było wcześniej. Nie odwracaj się plecami do ludzi, którzy pracowali, by stworzyć grunt dla ciebie. To zbiorowy apel do wszystkich, żeby połączyć się i powiedzieć: „Wiesz co? Nie rozmawiajmy o tym czy coś jest stare, czy nowe. Rozmawiajmy o tym, jakie to jest, czy jest dobre, czy jest prawdziwe. Zacznijmy ogarniać rzeczy, które są ważne, bo stoi za nimi jakaś historia, a nie dlatego, że są nowe – w rozmowie o „All Out Life” z Beats 1 do fanów zaapelował Corey Taylor.

Wokalista wcześniej mówił o wymowie tekstów z nowej płyty Slipknot, określając je jako szczere i surowe.

– Dla mnie osobiście to było kilka ciężkich lat – w niedawnym wywiadzie dla popularnego podcastu Full Metal Jackie zwierzył się Corey Taylor. – W najnowszych tekstach zawarłem elementy depresji, z którą walczyłem, przy okazji określając sposób, w jaki chcę o niej pisać. Dla mnie są to najlepsze teksty, jakie kiedykolwiek napisałem. Prawdopodobnie na przestrzeni tych wszystkich lat nigdy się tak nie otworzyłem

– Wiem, że Clown (perkusista Slipknot – red.) był pod wrażeniem, jak szczere i surowe są te teksty. Zupełnie jak kiedyś – podsumował wokalista.

Pierwszy singiel zapowiadający nowy album Slipknot udostępniamy poniżej.

Ostatnim wydawnictwem Slipknot jest zmontowany przez Clowna dokument „The Day Of The Gusano”. DVD promuje koncertowa wersja „Psychosocial”.

Ostatnia pełnoprawna trasa Slipknot (trasa promująca album „.5: The Gray Chapter” – red.) zakończyła się w listopadzie 2016 r.

W Polsce zespół pojawi się w 2019 r. jako główna gwiazda powracającego po latach Mystic Festival.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz