Slipknot i All That Remains na wspólnej trasie?

Wygląda na to, że w przyszłym roku możemy być świadkami wspólnej trasy Slipknot i All That Remains. Wokaliści obu grup skontaktowali się na Twitterze. Obaj są chętni na to, by wspólnymi siłami promować nowe płyty swoich zespołów.

Zarówno Slipknot, jak All That Remains, pracują nad kolejnymi wydawnictwami. Żadna z ekip nie podała jeszcze wprawdzie szczegółów, ale to raczej pewne, że oba zespoły wydadzą swoje płyty w 2019 r.

Wokaliści obu składów lubią media społecznościowe – do tego stopnia, że udało im się nawet porozumieć. Wymianę tweetów sprowokował fan, który wyznał Philowi Labonte, frontmanowi All That Remains, że marzy o jego współpracy z Coreyem Taylorem.

„Chciałbym wyruszyć z nim w trasę. Ze Stone Sour lub ze Slipknot” – odpowiedział Labonte.

Na komentarz Taylora nie trzeba było długo czekać.

„Zrobimy to” – zapewnił głos Stone Sour i Slipknot.

Labonte odpisał, że wystarczy słowo, a All That Remains będą w gotowości, na co Taylor odparł: „To może być przyszły rok. Wiesz, co to oznacza. Wkrótce będziemy rozmawiać”.

Swój tweet Taylor zakończył hasztagiem „#2019”. Wszystko wskazuje więc na to, że plany wydania nowej płyty Slipknot są jak najbardziej aktualne.

– Wiem, że będziemy próbować wypuścić album w przyszłym roku, chociaż to wciąż wszystko spekulacje – przyznał niedawno Taylor. – Najlepszy sposób, by rozbawić Boga, to opowiedzieć mu o swoich planach. Po prostu robię swoje. Plan na ten moment to przyszły rok, ale to po prostu plan, bo wciąż nie mamy niczego konkretnego, zobaczymy więc, co się będzie działo.

Przypomnijmy: jak dotąd ostatnim wydawnictwem Slipknot jest zmontowany przez Clowna dokument „The Day Of The Gusano” poświęcony pierwszemu koncertowi zespołu w Meksyku. DVD promowała koncertowa wersja „Psychosocial”. Ostatnia pełnoprawna trasa Slipknot (trasa promująca album „.5: The Gray Chapter” – red.) zakończyła się w listopadzie 2016 r.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Brian Leli (CC BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz

ROCKMETALNEWS TV