Slayer jednym ze sponsorów wyścigu NASCAR

Slayer to zespół, który lubi ostrą jazdę – na scenie, ale i w bardziej dosłownym wymiarze. Legendarni thrasherzy zostali sponsorem zawodów organizacji NASCAR mających odbyć się 17 sierpnia na torze Bristol Motor Speedway.

NASCAR to największa organizacja wyścigowa w Stanach Zjednoczonych, patronująca 1500 wyścigom na 100 torach w 38 stanach. Wyścigi samochodowe odbywające się pod auspicjami organizacji należą do największych wydarzeń sportowych w USA. Na jednym z najbliższych swoją obecność zaznaczy Slayer. Zespół pokaże się jako sponsor na sierpniowych zawodach, które odbędą się w mieście Bristol w Tennessee.

Identyfikacja wizualna Slayer pojawi się na pojeździe Ricka Ware’a, jednego z uczestników wyścigu.

– To ekscytujące i niesamowite, że Rick i jego team przywdzieją barwy Slayer, czyniąc nas częścią historii wyścigów Nascar – cieszy się Tom Araya, frontman Slayer.

– Wyścigi NASCAR i Slayer mają dużo wspólnego. Jedno i drugie jest ekstremalnie rozpędzone, intensywne i agresywne. Nie potrafię sobie wyobrazić czegoś bardziej zajebistego od logo Slayer na samochodzie Ricka – dodaje gitarzysta Kerry King.

Wizualizacje samochodu oklejonego reklamami Slayer udostępniamy poniżej.

Slayer przygotowuje się obecnie do ostatniej części pożegnalnej trasy. Tournée zakończy się 30 listopada w Inglewood w Kalifornii.

Amerykanie pożegnali się już z polską publicznością. Ich drugi i ostatni pożegnalny koncert w Polsce odbył się 4 czerwca w Arenie Gliwice.

Merch Slayer, w tym koszuli, bluzy i gadżety związane z zespołem, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz