Slash zagra dodatkowy koncert w Polsce

Jeden koncert Slasha w Polsce to za mało? Do takiego wniosku doszli włodarze sieci Empik, która na tegoroczną galę Bestsellery Empiku zaprosiła Slasha. Muzyk wystąpi w towarzystwie polskich gwiazd, w tym Dawida Podsiadło i Pawła Domagały.

Gala Bestsellery Empiku znów zostanie zorganizowana z rozmachem. W 2018 r. pojawili się na niej m.in. Sting & Shaggy. W tym roku również nie zabraknie gwiazd. Jedną z nich będzie Slash.

Gala odbędzie się dzień po koncercie gitarzysty Guns N’ Roses w Łodzi (koncert odbędzie się 12 lutego – red.). Podczas występu na gali Slashowi będą towarzyszyć stali współpracownicy: The Conspirators z Mylesem Kennedym, wokalistą znanym z Alter Bridge.

Galę Bestsellery Empiku pokaże telewizja TVN. Oprócz Slasha telewidzowie będę mogli zobaczyć koncerty live m.in. Dawida Podsiadło, Pawła Domagały i Brodki.

Listę nominowanych do nagród Empiku sprawdzicie via [link]

Bilety na koncert Slasha w Atlas Arenie wciąż są w sprzedaży. Część puli jest już wyprzedana. Ceny wejściówek zaczynają się od 220 zł. Sprzedaż prowadzi Metal Mind Productions.

Supportami przed łódzkim koncertem Slasha będą Phil Campbell and the Bastard Sons oraz polska formacja Afromental.

Koncert będzie częścią trasy promującej najnowszy album Slasha „Living The Dream”.

Merch Slasha, w tym koszulki, płyty i bestsellerowe biografie muzyka Guns N’ Roses, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz