Shinedown na koncercie w Polsce. Znamy supporty

Koncertowy rozkład jazdy na jesień nabiera rumieńców. Agencja Live Nation ogłasza koncert formacji Shinedown. Amerykanie 18 listopada wystąpią w klubie Stodoła w Warszawie. Koncert będzie częścią trasy promującej album „Attention Attention”.

Shinedown to rockowy zespół, który nieustannie rzuca sobie wyzwania, ciągle balansując na krawędzi. Wzbudzają gorącą miłość wśród milionów fanów na całym świecie. Niezrównaną dominację w multi formatowych rockowych stacjach radiowych rozpoczęli debiutanckim albumem „Leave A Whisper” z 2003 r. oraz świetnie sprzedającym się dwa lata późniejszym „Us and Them”. W notowaniu Billboard Top 10 z 2008 r. kultowy „Long Play The Sound of Madness” utrzymał się w pierwszej 200 notowania przez 120 tyg. z rzędu i tym samym zapisał się w historii sześcioma pierwszymi miejscami, włączając w to złote „Devour”, platynowe „If You Only Knew” oraz potrójnie platynowe „Second Chance”.

Oprócz wyprzedanych koncertów na całym świecie i udziału w licznych festiwalach grupa sprzedała łącznie ponad 10 mln albumów. Na jej koncie znajduje się 11 platynowych i złotych singli, a także 4 platynowe i jeden złoty album. Na Spotify jako jeden z najlepiej słuchalnych zespołów rockowych miesięcznie mają przeciętnie ok. 3 mln odsłuchań, a także ponad 600 milionów wyświetleń, które składają się na łączną liczbę przekraczającą billion.

Do Polski członkowie Shinedown przyjadą z materiałem z jeszcze gorącej płyty „Attention Attention”.

„Chcę, żeby wszyscy wiedzieli, że zawsze będziemy szli o krok dalej” – podkreśla Brent Smith, wokalista Shinedown. „Nie ma dla nas granic. Będziemy dalej je przekraczać jako muzycy, ale i twórcy tekstów, ludzie. Uważam, że to nagranie, jakieko świat teraz potrzebuje. Opowiada o woli, która jest w każdym z nas. Dla mnie ten zespół znaczy, że poddanie się nie wchodzi w grę. To dlatego nigdy nie mówimy „Żegnaj”; zawsze mówimy „Do następnego razu”.

Wieczór otworzą Press to MECO, których debiutancki album „Good Intent” został nominowany w 2016 r. do nagrody AIM Independent w kategorii Album of the Year – obok Radiohead, Franka Cartera i Skepta. Na scenie pojawią się również przedstawiciele sci-fi rocka z formacji Starset.

Bilety na koncert w warszawskiej Progresji w cenach od 129 zł trafią do regularnej sprzedaży 10 sierpnia o godz. 10:00 na LiveNation.pl oraz Stodola.pl

Przedsprzedaż biletów dla osób posiadających konto na LiveNation.pl w specjalnej cenie 99 zł rozpocznie się 8 sierpnia od 10:00 i potrwa do 9 sierpnia do godz. 22:00.

Koszulkę Shinedown INTENSE SHIELD znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz