Sepultura wróci do Europy na samodzielną trasę? „Mamy plan”

Sepultura wróci do Europy na samodzielną trasę? Wiele na to wskazuje. Andreas Kisser, gitarzysta formacji, zapowiedział w wywiadzie dla niemieckiego serwisu Metal-Heads.de, że pod koniec roku Sepultura zamelduje się na Starym Kontynencie – tym razem w roli headlinera.

Sepultura dopiero co objechała Europę, towarzysząc grupie Kreator, z którą pojawiła się również w Polsce – 15 lutego w warszawskiej Progresji. Na europejskie sceny wróci w połowie czerwca, odwiedzając kilka znaczących festiwali. Na tym Sepultura bynajmniej nie zamierza poprzestać, jeśli chodzi o tegoroczne koncerty w Europie.

– Mamy plan wrócić do Europy z końcem roku, ale już w ramach własnej trasy – wyjawił Andreas Kisser, gitarzysta Sepultury. – Lada dzień będziemy mieli szczegółowe informacje na ten temat. Przygotowujemy coś innego, specjalnego, coś, czego nigdy wcześniej nie robiliśmy. Mam nadzieję, że zadziała. Nastawcie się, że wrócimy.

To może być więc bardzo intensywny rok dla założonej w 1984 r. przez braci Cavalera brazylijskiej formacji. Bo przypomnijmy: począwszy od 31 marca, aż do końca kwietnia grupa da serię koncertów za oceanem. Tam będzie promować swój najnowszy album, wydaną na początku 2017 r. płytę „Machine Messiah”.

Merch Sepultury dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz