„Sense of Space” w wersji live. Nowy klip Clock Machine

Singiel „Sense of Space” w koncertowej wersji wraz z klipem prezentują Clock Machine. Materiał został nagrany przy okazji ubiegłorocznego występu Clocków w krakowskim klubie Zet Te Pe.

– To tak, jakbyś wsiadał do lamborghini, a później wysiadał z niego z lampartem na smyczy. Tak to sobie wyobrażałem. Chciałem, żeby ten refren był grupy, żeby zapierał dech – o singlu „Sense of Space” tuż po premierze opowiadał nam Igor Walaszek, wokalista Clock Machine. Zespół zaprezentował właśnie nową, koncertową wersję utworu.

„Sense of Space” to jedna z trzech nowości, które grupa opublikowała po zmianie składu. Utwór oddaje charakter obecnego brzmienia Clock Machine, o czym zespół zapewniał nas podczas jesiennej odsłony trasy Cosmic Beats.

– Mamy teraz taką energię, że jest to całkiem nowa przygoda i w ogóle nie można tego porównać. Ta inność jest bardzo ciekawa i inspirująca – wyjaśniał nam Piotr Wykurz, perkusista Clocków

– To już nie jest rock, to zupełnie inne podejście do muzyki. Teraz wchodzimy w detal. Ja to bardzo mocno przeżywam. Chłopaki tak samo – mówił nam Piotr przy okazji kręcenia minireportażu o Clock Machine w poznańskim klubie Pod Minogą (materiał znajdziecie na naszym kanale YouTube).

„Sense of Space” prosto ze sceny klubu Zet Te Pe w Krakowie udostępniamy poniżej.

Przypomnijmy: zespół Clock Machine powstał w 2009 r. w Krakowie. Grupa zadebiutowała w 2013 r. albumem „Greatest Hits”. Jej skład tworzą obecnie Igor Walaszek, Kuba Wojtas, Konrad Nikiel, Piotr Wykurz oraz producent Marcin Pater.

Komentarze

Dodaj komentarz