Samael w technologii 360. Zobacz klip do „Hegemony”

Szwajcarscy giganci black/industrial metalu z formacji Samael podgrzewają atmosferę przed premierą pierwszego albumu od ponad 5 lat. Grupa udostępnia „Hegemony”, tytułowy utwór z nowej płyty.

Ostatnim klipem do „Black Supremacy” ekipa Samaela złożyła muzyczny hołd czerni. Świeżo opublikowanym teledyskiem do utworu „Hegemony” Szwajcarzy idą o krok dalej, tuż przed premierą kolejnego albumu wkraczając do świata wirtualnej rzeczywistości.

„Hegemony” to pierwsze video zespołu zrealizowane w technologii 360, pozwalającej na pełny, trójwymiarowy ogląd rzeczywistości. To także czwarty singiel promujący album o tym samym tytule – czwarty po „Angel of Wrath”, „Red Planet” i wspominanym „Black Supremacy”.

– Proces twórczy, który doprowadził do skompletowania „Hegemony”, zajął ponad 4 lata – zdradził niedawno Vorph, wokalista grupy.

Krążek ukaże się 13 października nakładem Nuclear Blast. Będzie to pierwszy album zespołu od czasu wydania płyty „Lux Mundi” w 2011 r.

Do Polski Samael z nowym materiałem przyjedzie w 2018 r. Grupa będzie jedną z głównych gwiazd przyszłorocznej odsłony festiwalu Castle Party – m.in. obok formacji Katatonia.

Merch Samael znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz