Roger Waters ma „Deja Vu”. Nowy utwór legendy Pink Floyd

Jest drugi utwór z nowej płyty Rogera Watersa – pierwszego od 25 lat pełnoprawnego longplaya legendarnego członka Pink Floyd, który pomimo podeszłego wieku nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Premiera „Is This the Life We Really Want?” 2 czerwca.

73 lata na karku, niezliczone trasy koncertowe i status supergwiazdy – wydawałoby się, że Roger Waters nic już nie musi. On jednak wciąż jest na scenie i co najważniejsze, lada dzień przypomni o sobie nowym albumem.

Przypomnijmy: nie licząc opery „Ça Ira”, kompilacji „The Solo Years Vol. 1” i koncertowego wydawnictwa „In The Flesh”, ostatni krążek Rogera Watersa to „Amused to Death” z 1992 r. Materiał z mającej ukazać się 2 czerwca płyty „Is This the Life We Really Want?” będzie więc pierwszym premierowym materiałem artysty od ćwierć wieku!

„Is This the Life We Really Want?” promują dwa utwory: opublikowany jeszcze w kwietniu singiel „Smell The Roses” oraz najnowszy – „Deja Vu”.

Kto kocha charakterystyczny styl Watersa, będzie zadowolony. Oba dotychczas opublikowane utwory z nadchodzącej płyty legendarnego muzyka to klimat przypominający jego najlepsze solowe nagrania. Nie brakuje im również producenckich smaczków – w przypadku „Deja Vu” są to odgłosy wybuchów i strzałów, które korespondują z typową dla Watersa wieloznaczną treścią. Utwór udostępniamy poniżej.

Producentem „Is This the Life We Really Want?” będzie Nigel Godrich, członek grupy Radiohead, który dograł również partie gitary i instrumentów klawiszowych. Inni muzycy, którzy brali udział w powstawaniu płyty, to m.in. Joey Waronker z Atoms For Peace oraz członkowie formacji Lucius.

Merch Pink Floyd dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz