Rammstein przyjedzie do Polski ciężarówką Der Rammstein-Truck

Doczekaliśmy się. Po przeszło 10 latach wydawniczej przerwy Rammstein powrócił z nowym albumem. Jak przystało na uwielbianych bohaterów „Neue Deutsche Härte”, Niemcy z rozmachem świętują premierę płyty – m.in. robiąc objazdówkę specjalnym busem.

To ważny dzień dla fanów Rammstein. Po trwającej dekadę przerwie Niemcy wrócili na dobre, wydając swój siódmy, imienny album „Rammstein”. Podczas gdy w serwisach streamingowych hulają już nowe utwory, Till Lindemann wraz z kolegami objeżdżają okolicę specjalną ciężarówką „Der Rammstein-Truck”.

Imponujący Rammstein-Truck póki co króluje na sprawdzonych, niemieckich drogach. Mamy jednak dobre wieści dla polskich fanów. Ciężarówka kilka razy zboczy z kursu, wyjeżdżając poza Niemcy. 24 maja Rammstein-Truck zajedzie do Katowic, rzut beretem od miejsca, gdzie Niemcy dwa miesiące później zagrają długo wyczekiwany polski koncert, czyli od Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

Rammstein-Truck ma być dużą atrakcją dla fanów niemieckiej formacji, oferując możliwość wspólnego odsłuchu płyty, konkursy i inne atrakcje.

„To wasza szansa na wygranie biletów na wyprzedaną trasę stadionową” – zachęca Rammstein.

W Katowicach ciężarówka promująca nowy album Niemców zatrzyma się w godzinach 16.00-19.00. Miejsce jej postoju jeszcze nie zostało podane.

Szczegółów i aktualizacji szukajcie na https://truck.rammstein.de/en

Odsłuch najnowszego albumu Rammstein znajdziecie via [link]

Płyty, koszulki oraz książkę „Rammstein – Die Band” autorstwa Łukasza Dunaja znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz