„Question Everything” – wrocławska ekipa HeadUp pokazała nowy klip

Wrocławska formacja HeadUp prezentuje swój najnowszy teledysk promujący ostatni album grupy zatytułowany „Reborn”. Obraz powstał do utworu „Question Everything”.

HeadUp to jeden z najlepiej rokujących przedstawicieli ciężkiego brzmienia w Polsce. W minionym roku formacja koncertowała w naszym kraju m.in. u boku takich gigantów metalu, jak Gojira czy bracia Cavalera. „Question Everything” to najnowszy klip promujący płytę „Reborn”, drugi longplay w dorobku wrocławian.

– „Question Everything” to wyjątkowy utwór w dyskografii HeadUp – podkreślają muzycy. – Pokazuje nieco inne muzyczne oblicze zespołu. Tekst to nawiązanie do wielu pytań, które każdy z nas zadaje sobie codziennie. Jednocześnie jego przekaz bezpośrednio mówi, byśmy sami wyciągali wnioski i nie wierzyli we wszystko to, co otaczający świat nam mówi i pokazuje.

Obraz do teledysku zrealizowała szczecińska ekipa Rock-it TV, mająca na koncie m.in. współpracę ze Syllą czy Materią. HeadUp ma póki co na koncie trzy wydawnictwa – dwie duże płyty: „Dissimilarity Defect” i „Reborn” oraz epkę „Next Level Experience”.

HeadUp znajdziecie na Facebooku via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz