Powrót króla – Royal Blood pokazali pierwszy klip z nowej płyty

Długo wyczekiwany drugi album Royal Blood coraz bliżej. Grupa podgrzewa atmosferę przed premierą krążka. Do sieci trafił pierwszy promujący go singiel zatytułowany „Lights Out”. Brzmi obiecująco!

Angielski duet Royal Blood to świeża, błękitna krew współczesnego rocka. Mike Kerr i Ben Thatcher założyli zespół w 2013 r. By nagrać debiut, potrzebowali zaledwie roku. Wypuszczając go, z miejsca stali się uznaną marką – w Wielkiej Brytanii album „Royal Blood” wspiął się na pierwsze miejsce listy najlepiej sprzedających się płyt. Świetne wyniki zanotował również w innych krajach Ale to dopiero początek.

Jeszcze przed wakacjami Royal Blood powrócą z nowym wydawnictwem. Duet opublikował pierwszy utwór pochodzący z nowej płyty. Towarzyszy mu frapujący teledysk zrealizowany przez ekipę The Sacred Egg. Klip udostępniamy poniżej.

Wiadomo już, że nowy album Royal Blood będzie nosił tytuł „How Did We Get So Dark?”. Czy oznacza to, że będzie mroczniejszy niż debiutancki „Royal Blood”? Odpowiedź poznamy 16 czerwca – na ten dzień planowana jest premiera krążka.

Korzystając z okazji, przypominamy: krótko po premierze płyty, 28 czerwca, Royal Blood pojawią się na Open’erze. Na festiwalu zagrają też m.in. Radiohead i Foo Fighters.

Komentarze

Dodaj komentarz