Powerwolf w Polsce w 2018. „Zaszalejmy razem!”

Mocny koncert ogłasza ekipa Knock Out Productions. 1 listopada 2018 r. w warszawskiej Progresji wystąpi Powerwolf. Niemieccy heavymetalowcy przyjadą do Polski w ramach trasy „Wolfsnächte Tour 2018“ – i bynajmniej nie będą sami!

Wilki wyruszą w trasę w październiku, watahą atakując największe europejskie miasta. Dotrą również do Polski, by pierwszego dnia listopada zagrać w klubie Progresja w Warszawie.

– To już najwyższy czas, aby Wilki powróciły na scenę i otworzyły nowy rozdział metalowego szaleństwa w całej Europie – nie ma wątpliwości Matthew Greywold, gitarzysta grupy.

– Wprost nie możemy się już doczekać tych nocy pełnych metalu, energii i obłędu. Do zobaczenia na koncertach. Zaszalejmy razem! – zachęca Greywold.

W roli gości specjalnych trasy „Wolfsnächte Tour 2018“ wystąpią Amaranthe oraz Kissin’ Dynamite.

Bilety na koncert w cenach 100/120 zł można nabyć już teraz na: https://sklep.knockoutprod.net/

Formacja Powerwolf powstała w 2003 r. w Saarbrücken. Na początku 2018 r. zespół zamknie się w studiu, by pod okiem Jensa Bogrena (m.in. Amon Amarth, Kreator) nagrać album nr 7 w szwedzkim studiu Fascination Street. Póki co ostatnim krążkiem w dorobku Powerwolf pozostaje „Blessed & Possessed” 2015 r.

fot. Markus Felix | PushingPixels (CC BY-SA 4.0)

Komentarze

Dodaj komentarz