Polsko-norweski N3RV pokazał nowy teledysk. Tak wygląda „Unvisible”

Rozpędzony, naładowany energią i wybuchowy – polsko-norweski N3RV pokazał nowy teledysk. Zrealizowany do utworu „Unvisible” klip promuje album „Dark Daze”, najnowsze wydawnictwo zespołu. Lubicie mocny, numetalowy sztos? Ten obrazek to coś dla was.

N3RV narodził się jako jednoosobowe przedsięwzięcie Daniela Wójcika, mieszkającego w Oslo Ślązaka, który w domowym zaciszu realizuje swoje śmiałe, metalowo-elektroniczne wizje. Od niedawna wspiera go ekipa Demo Rescue Team. Razem koncertują i promują materiał z „Dark Daze” – debiutanckiego albumu projektu.

„Unvisible” to piąta ścieżka z wydanej na początku 2017 r. płyty, o której szerzej pisaliśmy w artykule: „CIĘŻKI TYDZIEŃ: N3RV – «Dark Daze»”. Pierwszym teledyskiem promującym krążek był klip zrealizowany do utworu „Coma”. „Unvisible” jest drugim – i bynajmniej nie ostatnim, o czym zespół zapewnił nas w niedawnym wywiadzie.

Klip do „Unvisible” udostępniamy poniżej.

Jeśli chodzi o „Dark Daze”, krążek możecie sprawdzić na BandCampie oraz na stronie projektu: www.n3rv.pl

N3RV tymczasem nie próżnuje. Z pierwszej ręki wiemy, że kolejne wydawnictwo grupy ukaże się we wrześniu. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, ale sam materiał jest już prawie gotowy. Tempo imponujące. Jak idzie chłopakom z N3RV, możecie na bieżąco śledzić na via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz