Piotr Rogucki w filmie o deathmetalowej kapeli z prowincji

W najnowszym wywiadzie, którego udzielił nam przed poznańskim koncertem Comy, zarzekał się, że nie był nigdy rasowym metalowcem. Mimo to Piotr Rogucki zagra jedną z głównych ról w opowiadającym historię deathmetalowców z prowincji filmie „Gotowi na wszystko. Exterminator”.

Rogucki to jeden z najważniejszych głosów polskiej sceny rockowej, ale i wzięty aktor, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Na początku 2018 r. do swojej filmografii Roguc dopisze kolejną produkcję. Frontman Comy zagra jedną z głównych ról w najnowszej komedii Michała Rogalskiego.

Film „Gotowi na wszystko. Exterminator” ma być opowieścią o dolach i niedolach członków deathmetalowej kapeli z niewielkiej miejscowości Kochanowo. Zespół Exterminator wraca na scenę, by oderwać się od codzienności, obfitującej w problemy małżeńskie, etaty i szarość. Kołem zamachowym ich powrotu na scenę okazuje się unijna dotacja, którą Exterminatorowi pomaga zdobyć pani burmistrz, niegdyś oddana fanka grupy. Jej pomoc okazuje się jednak niedźwiedzią przysługą, sam zespół zaś zostaje wplątany w występy, których żaden metalowiec nie chciałby zagrać.

Czy Exterminator zdradzi ideały i jak skończy się jego powrót na scenę, przekonamy się 5 stycznia, kiedy to film wejdzie na ekrany kin. Warto odnotować, że oprócz Piotra Roguckiego, który wcieli się w obłąkanego perkusistę Makara, w filmie pojawią się również m.in. Paweł Domagała i Agnieszka Więdłocha.

I jak – wybierzecie się do kina na „Exterminatora”? Jeśli jeszcze nie wiecie, być może zmieni to świeżo opublikowany trailer, który możecie obejrzeć poniżej.

My tymczasem zachęcamy do sprawdzenia naszego najnowszego wywiadu z Comą, w którym Piotr Rogucki i Paweł Cieślak, nowy człowiek w składzie łódzkiej formacji, opowiadają o metalowych balladach i dekonstrukcji w warstwie brzmieniowej Comy. Wywiad znajdziecie na naszym kanale YouTube.

Merch Comy, w tym nowe wzory koszulek „Metal Ballads Vol. 1”, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz