Piotr Rogucki na hip-hopowym bicie. Głos Comy w nowym utworze Miuosha

Piotr Rogucki nie raz już udowodnił, że w sztuce nie uznaje żadnych granic, zwłaszcza gatunkowych. Tym razem frontman Comy pojawił się w nowym utworze Miuosha, katowickiego rapera, który lada dzień wypuści nowy album. Jak Roguc wpasował się w hip-hopowy bit? Oceńcie sami!

Na ile ciągnie Roguca do rapu, nie oceniamy, ale coś ewidentnie jest na rzeczy – w niejednej piosence Comy Rogucki prezentował imponujące flow, a i z raperami zdarzało mu się współpracować (vide: gościnny udział w utworze „Zaufanie” Mam Na Imię Aleksander).

Głos Comy ponownie rozgościł się na hip-hopowym bicie. Zaproszony do współpracy przez Miuosha, Roguc dograł swój refren do jednego z nowych utworów pochodzącego z Katowic rapera, lada dzień mającego wydać kolejną płytę. Efekt kolaboracji obu artystów możecie sprawdzić poniżej.

Warto wspomnieć, że Miuosh miał ostatnio romans z rockiem – i to niejeden! Raper wziął udział w akcji T.Cover, związanej z 35-leciem grupy T.Love. W jej ramach Miuosh nagrał własną wersję utworu „Wychowanie”. Pisaliśmy o niej w artykule „T.Love w wersji rapowanej. Miuosh wziął się za «Wychowanie»”. W poprzednim singlu „pana z Katowic” pojawiła się natomiast Katarzyna Nosowska. Utwór również możecie sprawdzić poniżej.

Fanom Comy przypominamy: tej wiosny grupa zaliczy jeszcze kilka koncertów, w tym m.in. w warszawskiej Stodole. Po szczegóły zaglądajcie na stronę zespołu, a także na Facebooka. Merch Comy dostępny na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz