Pierwszy wokalista Slipknot dołączy do zespołu?

Pierwszy wokalista Slipknot, który był też bębniarzem zespołu, dołączy do dawnych kolegów? Po wyrzuceniu ze składu perkusisty Chrisa Fehna takie rozwiązanie zasugerował jeden z fanów. Corey Taylor jest na tak, ale sam zainteresowany studzi jego entuzjazm.

To gorący czas dla Slipknot. Oskarżenia o oszustwa finansowe publicznie wygłoszone przez perkusistę zespołu Chrisa Fehna znacząco namieszały w szeregach zespołu. Fehn, który wprost zarzucił kolegom nieuczciwe rozdzielanie pieniędzy z tras, merchu i innych intratnych źródeł dochodów, nie jest już członkiem grupy.

Do tej pory nie ogłoszono, kto weźmie zastępstwo za Fehna. Jeden z fanów zasugerował, by był to Anders Colsefni, pierwszy wokalista Slipknot, który po dołączeniu do zespołu Coreya Taylora przez krótki czas zajmował się perkusjonaliami.

„Bardzo bym tego chciał” – na propozycję fana zareagował Corey Taylor.

Anders Colsefni, który nagrał ze Slipknot debiutancki album „Mate, Feed, Kill, Repeat”, po czym opuścił szeregi grupy w 1997 r., postanowił uciąć wszelkie spekulacje.

„Nie wrócę do Slipknot” – za pośrednictwem mediów społecznościowych oznajmił były członek Slipknot.

„Nie z powodu jakichkolwiek animozji. Po prostu nie znam już tych ludzi. Generalnie nie wierzę na słowo tym, których nie znam: – dodał Colsefni.

„Po latach spędzonych w zespołach, którym nie wyszło, po kilku małżeństwach, które się nie udały, zająłem się czymś, co da mi emeryturę. Marzyłem o tym, żeby wrócić do tego, co stworzyłem (tak, wiem, że to teraz inny zespół), ale marzenia nie wystarczą, żeby narażać się na bycie bezdomnym, kiedy trasa się skończy” – jasno postawił sprawę muzyk.

Colsefni idzie swoją drogą. Oprócz regularnej pracy współzałożyciel Slipknot po godzinach gra we własnym zespole Painface i tego zamierza się trzymać. Slipknot natomiast przygotowuje się do trasy i premiery kolejnej płyty. Długo wyczekiwane wydawnictwo, o którym wciąż niewiele wiadomo, ma ukazać się 9 sierpnia.

Wcześniej zespół wystąpi w Polsce. Slipknot będzie gwiazdą powracającego po latach Mystic Festivalu. Koncert zaplanowano na 25 czerwca.

Najnowszy merch Slipknot, w tym koszulki i inne akcesoria, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz