Papa Roach wracają do Polski. Grupa headlinerem Czad Festiwalu

Papa Roach wracają do Polski. Kalifornijscy punkrockowcy będą jedną z gwiazd tegorocznego Czad Festiwalu. Ich koncert zaplanowano na 17 sierpnia. Sam festiwal odbędzie się w dniach 15-18 sierpnia.

Papa Roach jako zespół są na scenie od ponad 20 lat. Początkowo Jacoby Shaddix, Jerry Horton, Tobin Esperance i Tony Palermo znani byli wyłącznie w rodzinnych okolicach. Przełomem okazał się dla nich singiel „Last Resort”, który mocno wywindował ich akcje, pozwalając Papa Roach zdobyć międzynarodową sławę. Dwie nominacje do nagrody Grammy, światowe trasy u boku największych gwiazd – to zespół, którego nikomu nie trzeba przedstawiać.

Formacja Papa Roach to kolejny headliner Czad Festiwalu, który w dniach 15-18 sierpnia już po raz szósty odbędzie się w Straszęcinie. Inne gwiazdy, którzy zagrają na imprezie, to m.in. Gogol Bordello i Russkaja, jeśli natomiast chodzi o polskie ekipy – są to Dżem, Luxtorpeda i KSU. Wkrótce poznamy kolejnych wykonawców.

Przypomnijmy: w ubiegłym roku Czad Festiwal odbywał się w dniach 23-27 sierpnia 2017. Głównymi gwiazdami wydarzenia były zespoły The Offspring, Alestorm i Bastille.

Merch Papa Roach znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz