Papa Roach przyjadą do Polski. Od piątku sprzedaż biletów

Ucieszą się polscy fani kalifornijskich punkrockowców z Papa Roach. Grupa 19 września przyjedzie do Polski, by dać koncert w warszawskiej Progresji. Jako support zagrają Frank Carter i formacja Rattlesnakes. Sprzedaż biletów wystartuje w piątek, 19 maja.

Jacoby Shaddix, Jerry Horton, Tobin Esperance i Tony Palermo to członkowie Papa Roach, zespołu, który na scenie jest już od ponad 20 lat. Początkowo znani byli jedynie w rodzinnych okolicach, ale dzięki singlowi „Last Resort” pochodzącego z albumu „Infest” szybko zdobyli międzynarodową sławę. Dwie nominacje do nagrody Grammy, światowe trasy z Eminemem i Marylinem Masonem sprawiły, że dziś ich utwory biją rekordy popularności na YouTube, a płyty sprzedawane są na całym świecie w ponad 10 milionach egzemplarzy.

19 maja swoją premierę będzie miał „Crooked Teeth”, nowy album Papa Roach, który na RockMetalNews zapowiadaliśmy wielokrotnie. Następca „F.E.A.R.” z 2015r. nagrywany był w Hollywood i jak zapewniają członkowie zespołu, ma być bardziej hip-hopowy niż jego poprzednik. W rolach gości na krążku pojawią się m.in. Machine Gun Kelly i Skylar Grey.

„Jestem podekscytowany momentem, gdy ludzie usłyszą to nagranie w całości, bo album zabiera cię w pewną podróż. Co więcej, rapuję na więcej niż połowie płyty – zapewnia Jacoby Shaddix, który we wspomnianą podróż zabierze was we wrześniu w stołecznej Progresji. Biletów szukajcie na stronie organizatora, agencji Go Ahead, od piątku, 19 maja.

Merch Papa Roach znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Andreas Lawen (CC BY-SA 3.0)

Komentarze

Dodaj komentarz