Papa Roach o problemach USA. „Amerykański sen spłonął”

USA w tarapatach? Złośliwi powiedzą, że chcielibyśmy takie tarapaty w Polsce, ale Jacoby Shaddix i jego koledzy z Papa Roach na poważnie podchodzą do problemów swojego kraju. „Zdaje się, że amerykański sen spłonął” – grzmi grupa w nowym singlu, który właśnie trafił do sieci.

Przeciwko przemocy, niekończącym się wojnom i wewnętrznym problemom USA, w tym problemom z bezpieczeństwem, w gorzkim utworze „American Dreams” opowiada się Papa Roach. Utwór pochodzi z wydanej w maju płyty „Crooked Teeth” i jest najnowszym singlem formacji.

– Ameryka siłuje się, ale Ameryka jest podzielona i ranna – tłumaczy Jacoby Shaddix, wokalista Papa Roach. – Jesteśmy u szczytu konfuzji, bzdur i jawnych kłamstw. Amerykański sen jest zagrożony.

Świeżo opublikowany klip do „American Dream” udostępniamy poniżej.

Przypominamy: 19 września kalifornijscy punkrockowcy z Papa Roach przyjadą do Polski, by promować swój najnowszy album na koncercie w Warszawie. Zespół wystąpi w klubie Progresja, a jako support zagrają Frank Carter i formacja Rattlesnakes. Jeśli się wybieracie, sprawdźcie merch Papa Roach. Koszulki, czapki i inne rzeczy znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz