Ozzy Osbourne w Polsce. Znamy datę koncertu legendarnego wokalisty

No to doczekaliśmy się konkretnego ogłoszenia.W przyszłym roku w Polsce wystąpi Ozzy Osbourne. Legendarny wokalista Black Sabbath będzie headlinerem Impact Festival 2018, który 26 czerwca odbędzie się w Tauron Arenie Kraków.

Informacja o koncercie Ozzy’ego Osbourne’a w Polsce pojawiła się na facebookowym profilu artysty. Póki co nie są znane szczegóły ani ceny biletów. Wiadomo, że frontman grupy Black Sabbath, która w tym roku oficjalnie zakończyła działalność, zagra 26 czerwca w krakowskiej Tauron Arenie. Koncert będzie częścią przyszłorocznej odsłony Impact Festival.

„Więcej informacji wkrótce” – pisze organizator koncertu, agencja Live Nation.

Przypomnijmy: ostatni koncert z Black Sabbath Ozzy Osbourne dał 4 lutego, kiedy w wypełnionej po brzegi Genting Arenie w rodzinnym Birmingham zespół żegnał się ze sceną. Jeszcze tego samego dnia Ozzy zapewniał, że zamierza koncertować dalej – ale już z członkami solowego zespołu, do którego składu wrócił gitarzysta Zakk Wylde, lider formacji Black Label Society, wieloletni współpracownik Osbourne’a.

To jak – widzimy się 26 czerwca 2018 r. w Krakowie? Po koszulki i pełen merch Ozzy’ego Osbourne’a zaglądajcie na RockMetalShop.pl via [link]

fot. Focka (CC BY-ND 2.0)

Komentarze

Dodaj komentarz