Ozzy Osbourne jak Marek Kondrat. Będzie sprzedawał wino

Podczas gry Bruce Dickinson warzy piwo, a członkowie In Flames sprzedają gin, Ozzy Osbourne, jak na nestora metalowego rodu przystało, wybiera wino – oczywiście czerwone. Lada dzień do sprzedaży trafi jego licencjonowany wypust: Solar Red. Pierwsze butelki zostaną otwarte w iście upiornych okolicznościach…

Tego lata Ozzy Osbourne nie ma zamiaru próżnować. Bo choć Black Sabbath oficjalnie zakończyli karierę, wokalista nie zamierza odpuszczać. W najbliższych miesiącach Osbourne zagra kilka koncertów, a poza tym niczym Marek Kondrat spróbuje swoich sił w winiarskim biznesie.

21 sierpnia Ozzy Osbourne ma w planach zagrać podczas totalnego zaćmienia słońca, które obok koncertów będzie główną atrakcją festiwalu Moonstock w Carterville w stanie Illinois. Tam zostanie odkorkowana pierwsza sztuka Solar Red, wina przygotowanego we współpracy z Ozzym Osbournem.

Przygotowane z wysokiej jakości winogron, wytrawne i o średniej budowie – wino Solar Red w smaku ma zawierać nutę figową, śliwkową, wiśniową i truskawkową, a także posmak dębu i czarnego pieprzu. Ze strony firmy Walkers Bluff, która będzie sprzedawać Solar Red, dowiadujemy się, że wino idealnie łączy się z wieprzowiną, drobiem i makaronem.

Cena nie należy jednak do najniższych. Za standardową butelkę Solar Red trzeba zapłacić ok. 50 dolarów, za butelkę kolekcjonerską – 10 razy więcej (czyt. 500 dolarów). Cóż, wszak chodzi wino rekomendowane przez samego księcia ciemności.

Każda butelka Solar Red jest numerowana i podpisana przez Ozzy’ego Osbourne’a. Na polską sprzedaż raczej nie ma co liczyć. W obiegu będzie zaledwie 500 butelek.

Jeśli jednak chodzą wam po głowie inne produkty związane z Black Sabbath, pełen merch (koszulki, kubki itp.) znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz