Oficjalnie: Slayer na koncercie w Polsce w 2019

Tak jak można się było spodziewać, to będzie długie pożegnanie. Krótko po wyprzedanym koncercie w Łodzi Slayer ogłasza kolejny pożegnalny występ w Polsce. Wydarzenie odbędzie się 4 czerwca w Arenie Gliwice.

Slayer przedłuża ostatnią trasę koncertową w podziękowaniu dla fanów za ich wsparcie przez wszystkie lata, za ponad trzy dekady wypełnione niezapomnianymi chwilami i pięknymi wspomnieniami.

Twórcy najbardziej brutalnej, kipiącej agresją muzyki, pionierzy całego gatunku muzycznego, będący wzorem dla innych. Ponad 35 lat na scenie. Twórcy 12 albumów i wielu wudawictw koncertowych, z 3000 zagranych koncertów we wszystkich zakątkach świata na koncie, zdobywcy pięciu nominacji i dwóch nagród GRAMMY – po tym wszystkim czas Slayera, jednego z najlepszych zespołów grających thrash metal, dobiega końca.

Po koncercie, który w listopadzie odbył się w łódzkiej Atlas Arenie, zespół ogłasza, że jeszcze jeden raz wystąpi w Polsce. 4 czerwca polscy fani będą mogli zobaczyć Slayera podczas koncertu w ramach trasy World Final Tour w Arenie Gliwice.

Bilety w cenie od 190 zł trafią do ogólnej sprzedaży od 5 grudnia od godz. 10:00 na LiveNation.pl.
Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy wystartuje 4 grudnia o godz. 10:00 i zakończy się 5 grudnia o godz. 9:00

W koncercie mają wziąć udział wyjątkowi goście specjalni.

Merch Slayer, w tym koszuli, bluzy i gadżety związane z zespołem, znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz