Oficjalnie: Kiss na pożegnalnym koncercie w Polsce w 2019!

No to mamy kolejną koncertową bombę! Kiss ogłasza szczegóły pożegnalnej trasy koncertowej. Tym razem legendarni rockmani nie zapomnieli o Polsce – 18 czerwca 2019 r. grupa wystąpi w Krakowie!

No to mamy kolejną koncertową bombę! Kiss ogłasza szczegóły pożegnalnej trasy koncertowej. Tym razem legendarni rockmani nie zapomnieli o Polsce – 18 czerwca 2019 r. grupa wystąpi w Krakowie!

Członkowie Kiss właśnie uciszyli malkontentów, którzy twierdzili, że grupa po raz kolejny ominie Polskę, goszcząc w Europie. Jest wprost przeciwnie – zespół pamięta o polskiej publiczności i w przyszłym roku odwiedzi nasz kraj!

Z oficjalnej strony Kiss możemy dowiedzieć się, że zespół zagra w Polsce 18 czerwca 2019 r. Niestety, póki co nie znamy szczegółów odnośnie biletów. Wiadomo natomiast, że koncert odbędzie się w Krakowie. Wydarzenie będzie częścią pożegnalnej trasy Kiss.

Przypomnijmy: grupa grała już jedną pożegnalną trasę w latach 2000-2001 (w ramach trasy grupa zagrała 142 koncerty wraz z perkusistą Peterem Crissem – red.). Wówczas polskim fanom nie było jednak dane zobaczyć swoich idoli.

– To będzie najbardziej spektakularna, największa rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiliśmy – przyszłoroczną trasę komentuje Paul Stanley, frontman Kiss. – Ludzie, którzy nas kochają, przyjdą nas zobaczyć. Jeśli jeśli nigdy nas nie widziałeś, to jest ten czas.

– W pewnym momencie trzeba się z tym zmierzyć – przyznał muzyk. – Ma to sens, jeśli weźmiesz pod uwagę, kim właściwie jesteśmy. Nie jesteśmy przecież zespołem chłopaków w jeansach i trampkach. Jesteśmy atletami, supermanami grającymi na gitarach, więc tak, w pewnym momencie patrzysz na innych i zaczynasz się zastanawiać: „Ile jeszcze będziemy mogli robić? Jak długo będziemy kochać to, co robimy?” Jeśli jesteś mądry, zaplanujesz to tak, by zrobić na koniec coś dużego, a nie po prostu usunąć się w cień. Tego bym nie chciał.

– Podejmujemy wyzwania i kopiemy dupy. Przeżyliśmy malkontentów. Chcemy ruszyć w drogę i przybić piątkę każdemu na świecie, co oczywiście zajmie trochę czasu – podsumował Stanley.

Skład Kiss tworzą obecnie Paul Stanley, Tommy Thayer, Gene Simmons i Eric Singer.

Merch Kiss znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

AKTUALIZACJA: Poznaliśmy ofertę biletową. Przedsprzedaż pakietów VIP wystartuje we wtorek, 30 października, o godz. 10.00. Od środy, 31 paźdiernika, będzie można zakupić pakiet KISS Army dla Fan Clubu. W środę, 7 listopada, o godz. 10.00 ruszy przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl. Do ogólnej sprzedaży bilety trafią 9 listopada.

fot. (CC BY-SA 4.0)

Komentarze

Dodaj komentarz