Obsypią Amy Lee różami. Specjalna akcja na koncercie Evanescence

Wielkimi krokami zbliża się koncert Evanescence – pierwszy polski występ w karierze formacji. Specjalnie dla Amy Lee, wokalistki grupy, przygotowywana jest spektakularna akcja. 20 czerwca w hali Torwar Amy zostanie dosłownie obsypana różami!

– Piękne kwiaty dla pięknej kobiety. Tak właśnie chcemy powitać Amy Lee i jej zespół Evanescence w Polsce, a czerwone róże sprawdzą się znakomicie – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zaprosiła do Polski Evanescence.

Akcja z różami będzie wymagającym przedsięwzięciem. Kwiaty zostaną dostarczone wprost do hali Torwar, gdzie – przypomnijmy – zespół wystąpi 20 czerwca. Każdy uczestnik wydarzenia, który ma bilet do sektora pod sceną, otrzyma jedną różę. Wszystko po to, by na znak obsypać Amy Lee kwiatami – i to już przy pierwszym utworze. Będzie to więc iście królewskie powitanie zespołu i jego wokalistki!

Jeżeli chcielibyście wziąć udział w akcji i obdarować Amy Lee kwiatami, nic nie jest jeszcze stracone. Bilety cały czas są w sprzedaży. Kupicie je, klikając na www.bilety.imprezyprestige.com lub na www.ebilet.pl. Sprzedaż prowadzona jest także w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Merch Evanescence znajdziecie na RockMetalShop.pl via [link]

Komentarze

Dodaj komentarz